16 Eylül 2013 Pazartesi

   

Kaymakam Alpaslan YILMAZ göreve başladı.

 

 

 

İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Çumra Kaymakamı Ali AKÇA'nın Bursa'nın İnegöl İlçesine atanmasının ardından Çumra İlçesine Kaymakamı olarak atanan Kiraz Kaymakamı Alpaslan YILMAZ Çumra İlçesinde yeni görevine başladı.

Mersin İlinin Anamur İlçesinde doğan ve öğretimini bu ilçe de tamamlayan Kaymakam Alpaslan YILMAZ Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.İlk Kaymakamlık görevine Kırıkkale İlinin Karakeçili İlçesinde başlayan Çumra Kaymakamı Alpaslan YILMAZ sırası ile Siirt Pervari, Adana Karaisalı Kaymakamı, Kilis Vali Yardımcılığı görevi ve Kırşehir Mucur, Urfa Suruç ile İzmir Kiraz İlçelerinde Kaymakamlık görevlerinde bulunduktan sonra en son İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Çumra İlçesine Kaymakam olarak atanan Kaymakam Alpaslan Yılmaz evli ve iki çocuk babası.


Çumra Kaymakamlığına atanan ve yeni görevine bugün başlayan Çumra Kaymakamı Alpaslan Yılmaz şunları söyledi: Anadolu'nun ortasında yer alan şirin Konya'mızın güzel ilçesi Çumra'ya Kaymakam olarak atandım. Bu makama Çumra ilçemize hizmet için görevlendirildim. Valimiz, Belediye Başkanımız,Milletvekillerimiz, Sivil Toplum örgütleri ve tüm bürokratlarımızla birlik beraberlik içerisinde çalışacağız diyen Kaymakam Alpaslan YILMAZ “Bundan sonra görevini burada sürdüreceği için mutlu olduğunu belirtti.


Kaynak : Yaşar HARMAN - Çumra 26 Haziran gazetesi